Karrier

PPC specialista

PPC Specalista

A Phytotec Hungária médiacsapata új munkatársat keres PPC Specialista munkakörbe.

FŐBB FELADATOK:

  • PPC kampányok tervezése, optimalizálása, menedzselése és értékelése
  • a Google Ads és Facebook PPC rendszereiben való munkavégzés
  • Programmatic/DoubleClick ismeret előny
  • weboldalak látogatottságának értékelése
  • dokumentációk, elemzések és prezentációk készítése
  • versenytársak és új trendek figyelemmel követése
  • új lehetőségek felkutatása
  • médiacsapat munkájának támogatása
  • adminisztráció

ELVÁRÁSAINK:

  • Kommunikáció, média, marketing vagy közgazdasági területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Precizitás
  • Összeszedett, strukturált gondolkodás
  • Microsoft Office magabiztos használata
  • Excel magas szintű ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás

IDEÁLIS JELÖLT:

  • Analitikus beállítottságú
  • Gazdasági szemlélettel rendelkezik
  • Képes rendszerben gondolkodni
  • Rendelkezik a szükséges technikai ismeretekkel
  • Kreatív
  • Jól szervez és menedzseli időbeosztását
  • Önálló, de bizonyos mértékben csapatjátékos is egyben

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil, dinamikusan fejlődő vállalat
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • változatos és önálló munkavégzés
  • versenyképes jövedelem
  • részvétel egy fiatal, dinamikus csapat munkájában

Az önéletrajzokat a következő email címre várjuk: bednarik.zoltan@phytotec.hu

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ:

2021.05.02.