Karrier

A Phytotec Hungária online tevékenységének fejlesztésére és támogatására munkatársat keres az alábbi munkakör betöltésére:

Junior online specialista

FŐBB FELADATOK:

  • A cég weboldalainak fejlesztése
  • Tartalmak feltöltése
  • Grafikai anyagok elkészítése, továbbfejlesztése (Photoshop)
  • Online marketing eszközök használatának támogatása (AdWords, Facebook tapasztalat előnyt jelent)
  • A megvalósított kampányok eredményének elemzése, értékelése, dokumentálása

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség vagy minimum 4 elvégzett szemeszter
  • WordPress vagy más CMS tapasztalat
  • HTML, CSS, JavaScript
  • Photoshop és/vagy InDesign
  • Szépérzék és alap grafikai ismeretek
  • Precíz, proaktív és önálló munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Dinamikus csapat
  • Változatos és kihívásokkal teli munkakör
  • Biztos jövedelem

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol – Középfok/tárgyalóképes szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest, II. kerület

Pályázatokat a horvath.dora@phytotec.hu címre várjuk. Jelentkezésében kérjük tüntesse fel az Ön által vagy az Ön közreműködésével elkészített honlap, blog, social platform vagy kreatív linkjét/linkjeit.